Darmowa dostawa już od 300 zł!

Kilka słów o Hajo Kids

177714916_249731666899079_8147024809085371116_n_Easy-Resize.com

O firmie
Zabawki sensoryczne Hajo Kids

Zabawki sensoryczne Hajo to efekt naszej pracy i twórczych poszukiwań. Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych dzieci i to dla nich tworzyliśmy własnoręcznie pierwsze zabawki. Pomysł zrodził się z autentycznej potrzeby. Wychowując własne dzieci szukaliśmy dla nich ciekawych i rozwijających zabawek sensorycznych. Niestety ówczesny wybór na rynku był bardzo skromny, brakowało oryginalnych pomocy sensorycznych, które:

– bardziej celowo wesprą rozwój dziecka,

– mocniej zaangażują zmysły dziecka podczas zabawy,

– będą na tyle uniwersalne, że zainteresują wszystkie dzieci w rodzinie, niezależnie od wieku, a do tego „urosną” wraz z pociechą,

– będą intrygujące dla dziecka, sprawiając, że samo poprowadzi swoją zabawę, odnajdzie autentyczną frajdę, która pochłonie go bez reszty – a my rodzice, patrząc z boku, będziemy mieć poczucie, że naturalnie wspieramy nie tylko rozwój sensoryczny, ale też kreatywność i naukę poprzez zabawę.

Wobec tego wpadliśmy na pomysł, aby tworzyć własne zabawki sensoryczne, ścieżki sensoryczne i panele sensoryczne. Z biegiem czasu, kiedy dzieci rosły, zaczęliśmy przygotowywać również pomoce sensoryczne, stanowiące skuteczne pomoce edukacyjne zachęcające najmłodszych do nauki pisania i liczenia oraz poszerzające ich wiedzę o świecie.

Na naszych mediach społecznościowych i na blogu znajdziecie sporą dawkę wiedzy o tym, po co w ogóle ten rozwój sensoryczny, co daje i jak bardzo jest ważny. Zapraszamy do lektury!

Kontakt

Telefon: 519 507 832
Mail: hajokids@gmail.com

Referencje naszych klientów

Córka kończy roczek i miała dostać tablice manipulacyjna. Jest taki ich wybór na rynku ale mimo takie gotowe tablice jakoś mnie nie przekonywały.
Zawsze był jakiś element który był zbędny bądź który chciałam aby się znalazł a go nie było. I wtedy odezwałam się do firmy Hajo i dostosowali tablice pod moje oczekiwania 🙂
I ten super kontakt, nic tylko mogę polecić 🙂
Ania Trzcińska
Opinia z Facebook-a
Polecam panele sensoryczne 🤗 Wykonanie bardzo estetyczne, wypełnienie wybierałam sama, syn od razu zainteresowany 🙂
A do tego kontakt ze sprzedający super.
Izabela Elwertowska
Opinia z Facebook-a
Bardzo polecam dyski sensoryczne stworzone przez Hajo. Nawet 10 miesięczne dziecko jest bardzo zainteresowane taką propozycją zabawy. Bardzo dobre wykonanie, różnorodność i super kontakt.
Dorota Wereszczyńska
Opinia z Facebook-a
Świetne wykonanie, szybki kontakt, ekspresowa wysyłka.
Polecam gorąco!
Agnieszka Lachowska
Opinia z Facebook-a
Świetne wykonanie ścieżki. Poza tym, szybki kontakt i ekspresowa wysyłka. Zdecydowanie polecam! 👌☺️
Gosia Orzechowska
Opinia z Facebook-a
Polecam firmę!
Szybka i sprawna obsługa, sympatyczny kontakt 🙂 kostka manipulacyjna dobrze wykonana, zgrabna i kompaktowa 😊 na pewno wrócę!
Edyta Ziętek
Opinia z Facebook-a

5% Rabatu

Zapisz się do newslettera i odbierz rabat na zakupy w naszym sklepie.

Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/serwer176111/public_html/hajokids.pl/wp-content/themes/savoy-child/functions.php on line 50

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/platne/serwer176111/public_html/hajokids.pl/wp-content/themes/savoy-child/functions.php on line 50